ISS 3 geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
ISS 3 geliyor
Konami firması yaptığı açıklama ile PS2 ve Gamecube için ünlü futbol oyunu serisinin 3. oyunu olan ISS 3 (International Superstar Soccer)'ı duyurdu. Her yeni serisinde biraz daha gerçeğe yaklaşan oyun 3. oyununda da grafiksel ve oynanış bakımından gerçekçi gözüküyor. Oyuna öncelikle yeni çalım hareketleri eklenmiş ve ayrıca yenilik olarak da "close-up mode" uygulaması var. Bu şu demek oluyor: tek bir tuş sayesinde kamera açısı tam topun ayağında olduğu oyuncunun arkasına geçiyor ve oyunun ceza alanından attığı şutlar, çalımlar vs. gibi o anda yapmakta olduğu hareketleri daha yakından, daha gerçekçi ve birebir görebilmemizi sağlıyor ve oyuna atmosfer katıyor. ISS 3'e yeni olarak bir de mission modu eklenmiş. Bu moda katıldığımız zaman oynadığımız ve kazandığımız her maç için puanlar alıyoruz ve bu puanları yeni stadyumları açmak, oyuncular için yeni hareketler açmak ve yeni oyun modlarını serbest bırakmak için kullanıyoruz. ISS 3 aynı anda 4 kişilik oynanışı da destekleyecek. Oyundaki takım adları ve oyuncu isimleri gerçekleri ile birebir olacak. Oyunun PS2 versiyonu Mart ayında piyasalarda olacak, GameCube versiyonu ise Mayıs ayına sarkacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 23:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
ISS 3 geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×