İstanbul'da iPhone 8 kuyruğu

İstanbul'da iPhone 8 kuyruğu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.10.2017 - 10:02
Bu seferki kuyruk uzak diyarlarda değil, yanıbaşımızda

Akıllı telefon ya da iPhone çılgınlığı tüm dünyada devam ettiği gibi ülkemizde de önü alınmayacak bir seviyeye geldi. Daha geçtiğimiz günlerde telefonu denize düştüğü için koca gemiden atlamaya çalışan Çinli bir kızın haberleri ile karşılaşmış ve feryatlarına şahit olmuştuk.

İstanbul'da iPhone 8 kuyruğu

Tabi bu çılgınlığın en tepesinde ise Apple firmasının çıkardığı iPhone modelleri bulunuyor. Her yeni modelde adından söz ettiren Apple, özellikle yurt dışında satın almak isteyenlerin günler öncesinden girdiği kuyruklar ile gündeme geliyordu. Benzer bir kuyruk haberi ise İstanbul'dan geldi.

Türkiye'de bugün itibari ile satılan iPhone 8'in ilk satışları gece açılışları ile yapıldı. 00:00 itibari ile satılan cihazı almak için doğal olarak iPhone hayranları da kuyruk oluşturmaya başlamış. Kimi kullanıcı saatler öncesinden kuyruğa girerken bazı şanslı kullanıcılar ise açılış sonrası 15-20 dakika bekleyerek telefonlarına kavuşmuş. 4.199 TL ve 5.549 TL arasında değişen fiyatlara sahip olan iPhone 8'e ilk kavuşan kullanıcılar ise çok mutlu olduklarını dile getirmişler. 

İstanbul'da iPhone 8 kuyruğu

Açıkçası gece açılışları, özellikle yıllarca beklenen oyun, film ya da özel ürünlerde oldukça heyecanlı olabiliyor. Dahası aynı hobileri paylaşan kişiler ile tanışıp, muhabbet edebiliyorsunuz. benzer bir uygulamanın her yıl çıkan bir ürün için yapılmasına ise bir türlü anlam veremiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 33
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 20:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
mezzin31
mezzin31 22.10.2017 02:54
Yardima ihtiyaci olan onca insan varken kuyruga girilmiyo ama boyle seyler icin kuyruga giriliyo herkes nefsine bu kadar mi yenilmis,cok yazik bence...
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2017 13:45
Cahilmisin? Yardıma muhtaç için kuyrukmu olur?? Hangi ülkede varda bizde olsun? Çok yardımseversen gidersin bi hayır kurumuna bağış yaparsın. Yani yorumun sırf prim ama o iş burda tutmaz. ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2017 12:26
Modern dünyanın tüketim köleleri. Tüketime öyle bir bağımlı hale gelmişler ki bunlar yarın iphone un yeni modeli çıksa bunu aldıkları halde onu da alırlar çünkü köle bunlar. Efendileri neyi almalarını emrederse onu alacaklar. Bir kullanıcı tasmaları var demiş tasma artı zincirleri var haberleri yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2017 10:57
Amerika'da da böyle. Bizimkilerin de altta kalır yanı kalmamış. Sanki kaçırıyorlar. Hayır para bok anladık, ön sipariş ver, illaki ilk çıktıktan 2-3 gün içerisinde gelir. Az bekle, normal gündüz vakti mağazadan al. Ama gecenin köründe kuyruk beklemek harbi sıkıntı. Psikolojik destek gerekli.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2017 05:07
SONRA BU ULKE NIYE BOYLE NIYE SOYLE ..................
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2017 23:43
Para ile tutulmuş figuran olabilir mi acaba o kişiler
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×