İşte karşınızda Blizzcon 2013!

İşte karşınızda Blizzcon 2013!

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 8.11.2013 - 16:56
Detaylar burada
Yıllardır takip edenler bilirler. BlizzCon dünyanın en iyi etkinliklerinden biri olmayı başardı ve Blizzard Entertainment’ın iki günlük oyun festivali BlizzCon 2013 8 Kasım Cuma günü, Anaheim, Kaliforniya’daki Anaheim Fuar Merkezi’nde gerçekleştirerek, tüm ziyaretçileri coşturmaya kararlı gibi duruyor.

Bu yılki BlizzCon’da Blizzard geliştiricileri, cosplayer’lar ve gelecek Warcraft filminin yönetmeni Duncan Jones ile tartışma panelleri de yer alacak. Fuarda ayrıca dünyanın dört bir yanından en iyi profesyonel oyuncuların para ödülü ve şampiyonluk için mücadele edecekleri StarCraft II World Championship Series Global Final ve World of Warcraft Arena Invitational turnuvaları da bulunacak. Jay Mohr bu yıl popüler topluluk yarışmalarını sunmak üzere geri dönecek ve Güney Kaliforniya’lı punk efsanesi Blink-182 Cumartesi günü unutulmayacak bir rock konseri ile kapanışı gerçekleştirecek.

İşte karşınızda Blizzcon 2013!

BlizzCon biletleri bir kez daha saniyeler içinde tükenmiş olsa da, isteyen herkes BlizzCon Sanal Bilet sayesinde etkinliğe evinin konforundan katılabilecek. Seyirciler İnternet üzerindeki beş ayrı kanal sayesinde etkinlikten 60 saatin üzerinde canlı HD yayın (Blink’in çılgın olması garanti performansı dahil olmak üzere) izleme imkanı bulacaklar. Sanal Bilet sahipleri ayrıca BlizzCon’a özel oyun içi bonuslarının tümüne de sahip olacaklar:

- World of Warcraft oyun için evcil hayvanı: cesur Murkalot
- Yakında açıklanacak Hearthstone: Heroes of Warcraft kartı
- BlizzCon-temalı “Mark of Death” Diablo® III flaması
- “Tearin’ Stitches” StarCraft II portresi ve Stitches’ Hook çıkartması

BlizzCon sponsorsuz olur mu? Tabii ki olmaz. Bu yılın sponsorları Intel, NVIDIA, Sony Computer Entertainment, DIRECTV, SteelSeries, GIGABYTE, Rosewill ve EVGA oldu.
 
İşte karşınızda Blizzcon 2013!
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 19:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×