İşte Wii'nin yeni silahı: Wii Zapper

Fatih Canıtez
Fatih Canıtez 3.06.2010 - 12:31
İşte Wii'nin yeni silahı: Wii Zapper

İşte Wii'nin yeni silahı: Wii Zapper

Hatırlayacağınız üzere E3 2007 konferansının ilk günü, Nintendo sunumunda, "Wii silahı" duyurulmuş ve Wii sahiplerini sevince boğulmuştu. Fuarın ardından Wii silahı "Wii Zapper" görücüye çıktı; Nintendonun resmi sitesinde ilk resimleri yayınlanan yeni kontrollerin en geç eylül ayı sonunda raflardaki yerini alacağı açıklanırken, iki elle kullanılan ve hem Nunchuk hem de Wii Remote'i üzerinde taşıyan Wii Zapper'in fiyatı resmi olarak açıklanmasa da ABD fiyatının 20 dolar civarında olması bekleniyor. İlk etapta da Resident Evil Umbrellla Chronicles, Ghost Squad ve Medal Of Honor bu kontrole destek verecek.

İşte Wii'nin yeni silahı: Wii Zapper

Unutmadan ekleyelim, Wii Zapper'ın yanı sıra spor, step (zayıflamaya yönelik) içerikli oyunlar için tasarlanan "Wii Balance Board" ve yarış oyunları için direksiyon seti "Wii Wheel" de Nintendo severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Nintendo tarafından resmi olarak açıklanan bu yeni aksesuarların isimlerinin ileride değişebileceğini belirtmekte de fayda var.

KAYNAK
İşte Wii'nin yeni silahı: Wii Zapper
nintendo.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 05:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İşte Wii'nin yeni silahı: Wii Zapper

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×