İsyan başladı! Westworld 2.sezon fragmanı geldi!

İsyan başladı! Westworld 2.sezon fragmanı geldi!

Furkan Güler
Furkan Güler 5.02.2018 - 11:09
İşler iyice sarpa sardı.

Westworld ve Game of Thrones ile birlikte güzel işlere imza atan HBO, milyonlara hitap eden ünlü dizi için yeni bir fragman paylaştı. Geride bıraktığımız aylarda çekimleri biten dizi, 22 Nisan tarihinde bekleyenlerinin karşısına çıkacak. İlk sezonun geri dönüşlerinden memnun kalan yapımcı ekip, bu sefer bizlere yapay zekanın egemen oluşunu gösterecek. Özellikle Anthony Hopkins'in ilk sezonda ortaya koyduğu oyunculukla büyük övgü toplayan Westworld'ün ikinci sezonunda olayların nasıl ilerleyeceğini tüm izleyiciler merak ediyor.

Westworld'ün ikinci sezonu için yeni bir fragman daha paylaşıldı

Diğer bir yandan Vikings serisinin sevilen karakteri olan Floki'yi canlandıran Gustaf Skarsgard'ın da ikinci sezonda yer alacağını belirtelim. Hali hazırda Vikings dizisinde oynamaya devam eden başarılı oyuncunun Westworld dünyasında nasıl bir role sahip olacağı hala belli değil. Karl Strand isimli karakteri canlandıracağı söylenen Skarsgard, muhtemelen önemli bir role sahip olacaktır.,

Westworld dünyasını kontrol eden şirketin ipleri elinden kaçırması durumu muhtemelen ikinci sezon boyunca anlatılacaktır. Üçüncü sezonda ise yapay zekanın insanları zora sokacağı sahneler ile karşılaşacağız.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 08:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 16:51
Buraya kadar muhteşem bir senaryo ve içerik sundular izleyiciye. Fakat bundan sonrası yani "kaçış" veya "özgürlüğün" nasıl işleneceği çok önemli. 2. sezon boyunca tekrar zorla içeri tıkılırlarsa sıkar, bayar açıkçası. Divergent 'taki gibi bir son bekler kendilerini. Spoilersız bu kadar söyleyebildim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 11:48
2. sezon özeti; insanoğlu ayvayı yedi !
3. sezon özeti; makeneler fellik fellik köle insan arıyor
4. sezon özeti; 3. sezondaki bir babayiğit liderliğe soyunuyor (The Walkind Dead gibi)
5. sezon özeti; Dünyamız phu yedi (iki tarafda sçtı)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×