It filminin devamı için gösterim tarihi verildi

It filminin devamı için gösterim tarihi verildi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.09.2017 - 12:06
Pennywise'ın ne zaman döneceği resmiyet kazandı

Uzun süren bekleyişin ardından geçtiğimiz günlerde sinemalara gelen It (O) filmi eleştirmenlerden de olumlu yorumlar almayı başarmıştı. İyi bir uyarlama olarak karşımıza çıkan ve aynı şekilde seyirciden de güzel geri dönüşler alan filmin devamı için şimdiden düğmeye basılmış durumda. Filmi izleyenlerin merakla beklediği açıklama ise New Line Cinema'dan geldi.

Firma yaptığı açıklama ile It filminin devam halkasının 6 Eylül 2019'da gösterime gireceğini duyurdu. Yani tarihe baktığımızda hemen hemen ilk filmden 2 yıl sonra gösterime gireceğini söyleyebiliriz. Gösterim tarihi ile birlikte Stephen King'in aynı isimli eserinden uyarlanan filmin devam halkası için bazı bilgiler de paylaşıldı. Firma filmin Gary Douberman tarafından kaleme alınacağını ve ilk filmi de yöneten Andy Muschietti'nin yönetmenlik koltuğuna bir kez daha oturacağını da açıkladı. 

It, bu yılın en iyi hasılat yapan filmlerinden biri

8 Eylül'de gösterime giren IT filmi ilk haftasında 123.1 milyon dolar gişe elde etmiş ve bir korku filmi olarak Eylül ayının en başarılı çıkışlarından birine imza atmıştı. Ayrıca R-Rated, yani yetişkin damgası yiyen filmlere baktığımızda Deadpool'dan sonra en iyi çıkış yapan film olma ünvanını da kazanmış durumda. Deadpool ile aralarında 9 milyon dolarlık bir fark bulunuyor. Bu da filmin ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 18:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2017 18:09
keşke 27 yıl sonra çıksaydı :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2017 23:15
İzleyelim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2017 12:47
1 sene sonra girseydi keşke. Çok aşırı büyük bir maliyeti de yok zaten. Neyin 2 senesini bekliyorlar ki en azından 2018 içerisinde vizyona girseydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×