It Takes Two 5 milyon satış sayısına ulaşmış

Murathan Özlü
Murathan Özlü 7.02.2022 - 17:44
Bağımsız bir oyun firmasının elinden çıkan ve The Game Awards 2021'de yılın oyunu ödülünü alan It Takes Two 5 milyon kopya satmış.

Geçtiğimiz yılın en çok ses getiren oyunlarından It Takes Two 5 milyon satış rakamına ulaşmış. Oyunun yapımcısı Hazelight Studios, It Takes Two'un geçtiğimiz Ekim ayından beri ise toplamda 2 milyon kopya sattığını açıkladı. Bağımsız oyun yapımcısı Hazelight'in oyunu It Takes Two 2021 yılın oyunu ödülünü almıştı.

It Takes Two 5 milyon kopya sattı

It Takes Two, Game Awards 2021'de yılın oyunu ödülü haricinde, en iyi çoklu oyunculu oyun ve en iyi aile oyunu ödüllerini de almıştı. Hazelight 13 Ekim'de, oyunun 3 milyondan fazla sattığını açıklamıştı. It Takess Two, yılbaşı tatil dönemini iyi değerlendirmiş gibi görünüyor.

It Takes Two,  Resident Evil: Village,  Psychonauts 2, Metroid Dread ve Rachet & Clank: Rift Apart gibi rakiplerin arasından sıyrılarak yılın oyunu ödülüne layık görülmüştü. Stüdyosu adına ödülü alan Hazelight Studios başkanı Josef Fare ödülü kızlarına hediye etmişti.

It Takes Two 5 milyon

It Takes Two, yalnızca oyun basını tarafından değil, sektör devlerinden de övgüler aldı. Souls oyunlarının yönetmeni Hidetaka Miyazaki oyunun 2021 yılının en dikkat çeken işlerinden biri olduğunu ifade ederken, bazı Naughty Dog yöneticileri de It Takes Two'u yılın  oyunu olarak gördüklerini açıklamışlardı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 06:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
It Takes Two 5 milyon satış sayısına ulaşmış

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×