IT'nin parodi fragmanı güldürüyor

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 4.04.2017 - 13:42
Oldukça hoş olmuş
Stephen King'in eserinini beyaz perdeye taşıyacak olan IT, ilk fragmanı ile oldukça gerilim ve korku dozu yüksek bir yapım olacağını kanıtlamıştı. Sinema severler tarafından da yoğun ilgi çeken fragman sonrasında birçok farklı YouTuber IT fragmanı ile parodi videoları oluşturmaya başladı. Bugün But Without isimli YouTube kanalı, IT fragmanındaki korkunç palyaçomuz yerine Cat In The Hat'teki kedinin yüzünü koydu.

Bu hali ile dahi oldukça korkutucu gözüken parodi fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 02:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
IT'nin parodi fragmanı güldürüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×