İyi bir kariyer için...

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
İyi bir kariyer için...
EA firması, konsollar için hazırladığı yeni oyunu The URBZ'u duyurdu. Oyunda, Sims karakterlerimizi bir şehir içerisinde yönetiyor ve iyi bir iş kariyeri yapmaya çalışıyoruz. URBZ'larımızı çeşitli işlerde görevlendirerek hem para, hem de saygı kazanmaya çalışıyoruz. Yeni bir grafik motoru üzerine kurulacak olan URBZ, şehrin ve karakterlerin tüm yaşam tarzlarını barındıracak. Yeni bir karakter yaratma sistemi ile birlikte, karakterimizi istediğimiz gibi şekillendirmek mümkün, hatta istersek dövme ya da hızma bile uygulayabiliriz. İşin yanında, insanlarla olan iletişim de, oyunda büyük önem taşıyor. Şöyle ki, insanlarla oluşturduğumuz önemli ve iyi ilişkiler, bize daha iyi işlerin, olanakların ve hatta şehirlerin de kapısını açıyor. The URBZ, konsollar için bu senenin sonlarında piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 21:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
İyi bir kariyer için...

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×