İyi bir kariyer için...

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
İyi bir kariyer için...
EA firması, konsollar için hazırladığı yeni oyunu The URBZ'u duyurdu. Oyunda, Sims karakterlerimizi bir şehir içerisinde yönetiyor ve iyi bir iş kariyeri yapmaya çalışıyoruz. URBZ'larımızı çeşitli işlerde görevlendirerek hem para, hem de saygı kazanmaya çalışıyoruz. Yeni bir grafik motoru üzerine kurulacak olan URBZ, şehrin ve karakterlerin tüm yaşam tarzlarını barındıracak. Yeni bir karakter yaratma sistemi ile birlikte, karakterimizi istediğimiz gibi şekillendirmek mümkün, hatta istersek dövme ya da hızma bile uygulayabiliriz. İşin yanında, insanlarla olan iletişim de, oyunda büyük önem taşıyor. Şöyle ki, insanlarla oluşturduğumuz önemli ve iyi ilişkiler, bize daha iyi işlerin, olanakların ve hatta şehirlerin de kapısını açıyor. The URBZ, konsollar için bu senenin sonlarında piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 14:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İyi bir kariyer için...

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×