İyi bir Vietnam oyunu oynadınız mı?

İyi bir Vietnam oyunu oynadınız mı?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
İyi bir Vietnam oyunu oynadınız mı?
Bir dönem "İkinci Dünya Savaşı" konusundan sonra en popüler konu, "Vietnam Savaşı" temalı oyunlardı. Fazlasıyla farklı oyun çıkmasına rağmen, bu savaşı ekranlarımıza hakkıyla taşıyacak pek oyun yoktu. Örneğin Vietcong isimli yapım, Gamerankings ortalaması olarak 78.30 puan ortalamasına sahip. Senaryo modunu bir kenara bırakıp, işi multiplayer olarak ele alırsak bu kez de Battlefield: Vietnam çıkıyor ön plana. DICE tarafından geliştirilen yapım, 83.43 puan ortalamasını tutturmuştu. Onca oyun olmasına rağmen, "başarılı olarak" gösterebileceğimiz oyunlar görüldüğü gibi çok az.

Şimdi ise sırada Call of Duty var. Yıllar önce "söylenti" olarak başlayan haberler, bugün yayımlanacak ilk video ile son halini alacak. Treyarch tarafından geliştirilen yeni Call of Duty oyununun Vietnam'ı başarılı şekilde işlemesi bekleniyor. Bakalım başarılı olunabilecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 00:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×