J.J. Abrams, Snoke'un ölümünü gördüğünde gülmüş

Furkan Güler
Furkan Güler 23.11.2019 - 05:02
Yönetmenin ilginç tepkisi.

Amerika'dan çıkan en ünlü bilim kurgu ve fantastik serilerinden bir tanesi olan Star Wars, dokuzuncu filmiyle Aralık ayında izleyicilerinin karşısına çıkacak. 20 Aralık 2019 tarihinde çıkacak olan film öncesinde ünlü yönetmen J.J. Abrams yeni açıklamada bulundu. Rolling Stone ile yaptığı röportajda filmde Snoke'un ölümünü izlediğinde güldüğünü belirten J.J. Abrams, bu hamleyi pek doğru bulmamış. Filmin senaristlerine atıfta bulunan ünlü yönetmen, eğer bu proje kendisine emanet edilseydi, daha farklı bir yol alabileceğinden bahsetti. Yeni filmde kendisinin bizler neler göstereceğini bilmiyoruz. Ancak The Last Jedi filminde Snoke'un ölümünün gayet anlaşılmaz olduğunu kabul etmemiz gerek.

J.J. Abrams, Snoke'un ölümünü gördüğünde gülmüş

Yeni üçlemenin en güçlü ve en gizemli karakteri olan Snoke'un, yok yere harcanması Star Wars seyircilerini kızdırmıştı. Her ne kadar SW hayranlarını memnun etmek amacıyla çıkartılan çizgi roman Snoke'un hikayesini anlatsa da, fanlar bu durumdan yine de memnun olmamıştı. Diğer bir yandan filmde Luke Skywalker'ın karanlık tarafını gösteren yapımcılara J.J. Abrams da tepki gösterdi. Umarız yeni film hayranları memnun eder.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 07:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2019 14:45
içine ettiler starwars un
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2019 19:49
Haklı ama şunu söylemeden de edemicem: Lost'un sonuna da biz güldük.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2019 12:36
Filmlerin hollywood kalıplarının dışına çıkması bence çok güzel. İlk bölüm şişirilen snoke un BEN tarafından öldürülülmesi hep olasıydı. Bunu finale değil, yarı finale taşıdılar ve ilk 3 filmin aksine finalde 3 ana karakter değil daha mantıklı olan 2 karakter kaldı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2019 14:26
9.filmin en azından 8.filmden daha iyi olacağı belli.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Luke Skywalker
Luke Skywalker 23.11.2019 13:02
En başta zaten üçlemenin 3 filmini de farklı bir yönetmene bırakmaları saçmaydı, J.J. yönetseydi EP.8'i de en azından birbirini takip eden filmler olurdu, The Last Jedi gibi alakasız bir film çıkmazdı. :/
Kalan Karakter : 300 Gönder
J.J. Abrams, Snoke'un ölümünü gördüğünde gülmüş

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×