J.J. Abrams, Superman filmi yönetecek mi?

Furkan Güler
Furkan Güler 25.11.2019 - 11:50
Merak edilen soru cevaplandı.

Hollywood'un en kaliteli yönetmenlerinden bir tanesi olan J.J. Abrams, geçtiğimiz günlerde Rolling Stones dergisine ilgi çekici bir röportaj verdi. Sevenlerinin sorularını da yanıtlayan J.J. Abrams, kişisel hayatından örnekler vermeyi de unutmadı. Genel olarak yeni Star Wars filmi hakkında konuşan ünlü yönetmen, kendisi hakkında çıkan söylentilere de değindi. Özellikle internette söylenti olarak konuşulan yeni Superman filminin yönetmen koltuğuna J.J. Abrams'ın getirileceği söyleniyordu. J.J. Abrams, dergiye verdiği röportajda daha bu konuyu tartışmadıklarını ve henüz karar vermediklerini söyledi.

J.J. Abrams, Superman filmi yönetecek mi?

Fantastik filmlerle arası iyi olan J.J. Abrams'ın Superman filmi yönetmesi, süper kahraman fimlerini seven sinemaseverleri heyecanlandıracaktır. Yakın zamanda vizyona girecek olan Star Wars The Rise of the Skywalker filminden gelecek geri dönüşleri merak eden J.J. Abrams, parçası olduğu büyük filmleri izleyici gözüyle bakmasından dolayı da seviliyor. Bu sebepten dolayı izleyicileri memnun edebilen J.J. Abrams, umarız DC sinematik evrenine güzel katkılar yapabilir. Marvel'a rakip olmaya çalışan DC, ilerleyen dönemlerde Wonder Woman ve Batman filmleriyle büyük bir beklenti oluşturdu.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 12:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2019 02:00
gay superman'mi? neden olmasın 8)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2019 14:44
Güzel olabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
J.J. Abrams, Superman filmi yönetecek mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×