J.J. Abrams ve Valve beraber oyun yapıyor!

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 6.02.2013 - 20:36
DICE 2013'te Gaben ve Abrams beraber konuştu
2013 D.I.C.E (Design, Innovate, Communicate, Entertain) zirvesinde J. J. Abrams ve Gabe Newell'ın beraber konuşma yapacaklarını geçen hafta sizlere duyurmuştuk. Şu sıralar devam eden D.I.C.E. zirvesinde Abrams ve Gaben konuşmalarını yapıyorlar ve gelen ilk haber müthiş.

J.J. Abrams ve Valve beraber oyun yapıyor!
J. J. Abrams kafasında "bir oyun için fikir" olduğunu dile getirdi, ve bunu da Valve'ın hayata geçirebileceğini düşündüğünü söyledi. Gabe Newell da bu ortaklık için fikirleri olduğunu söyledi.

Şimdilik bunun nasıl bir oyun olacağını, Abrams'ın kafasındaki fikirleri, Gaben'ın güzelliklerini bilmiyoruz ama bugün oyun dünyasında olan en heyecan verici gelişme olabilir bu. Bugünden itibaren, hakkında en ufak bir bilgi edinmek için kılı kırk yaracağımız oyun belli ki bu oyun olacak.
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 10:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
J.J. Abrams ve Valve beraber oyun yapıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×