J.J. Abrams'ın Spider-Man projesi için fragman yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 19.08.2019 - 11:14
Spider-Man, bu kez J.J. Abrams'ın kaleminden çıkıyor.

Süper kahramanlar arasında en çok bilinen isimlerden bir tanesi olan Spider-Man, filmleri ve çizgi roman hikayeleri sayesinde fantastik evrenlere düşkün her insanın aklında yer etmiştir. Popülerliği ile Marvel'ı adeta her seferinde şahlandıran karakter için bu kez yeni bir çizgi roman serisi geliyor. Geride bıraktığımız aylarda gizemli şekilde tanıtılan ve sonrasında J.J. Abrams ve oğlu tarafından yapıldığı ortaya çıkan yeni Spider-Man serisinden ilk fragman geldi. Cadaverous isimli yeni bir kötü karakteri Marvel evrenine ekleyecek olan serinin hikayesinin dram ağırlıklı olacağı tahmin ediliyor.

J.J. Abrams'ın Spider-Man projesi için fragman yayınlandı

Spider-Man ve Mary Jane Watson'ın ana karakterler olarak seçildiği serinin hikayesinde Miles Morales de yer alacak. Spider Man'in yepyeni bir hikayesini anlatacak olan hikayenin yazarlık kısmı ise J.J. Abrams ve oğlu Henry Abrams'a emanet edilmiş durumda. 21 yaşındaki Henry Abrams, görünüşe göre babasının izinden gitmek istiyor. Baba oğul bir şekilde hikaye yazacak olan ikili, Spider Man evrenini genişletecek gibi gözüküyor. Sınırlı sayıda satılacak olan çizgi roman serisi Eylül ayında çıkacak.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 23:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2020 19:38
Tamda jj abrams'ın içine ettiği yapımlara bakarken şu haberi görüp ''Vay be zamanında spiderman çekecekmiş, onu bile iptal etmişler'' diye kıs kıs gülüyordum ki tarihi farkettim. Umarım içine etmezsin jj
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2019 14:50
Bu kaçıncı örümcek adam kardeşim, iyice yalama oldu karakter. üşüyoruz tobey maguire reyiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2019 19:56
Millet babasıyla filim seneryosu yazar biz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2019 16:42
heyecanlandım şu anda bu adamın lost, person of interest, fringe gibi büyük yapımlar için önemli rol oynamış senarist-yönetmen kendisi büyük bir iş geliyor gerçekten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
J.J. Abrams'ın Spider-Man projesi için fragman yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×