J.J. Abrams'ın Star Wars hakkında komik spoiler anısı

Furkan Güler
Furkan Güler 28.06.2019 - 11:39
Filmin sonunu kafede otururken söylemek...

Hollywood'un en ünlü bilim kurgu ve fantastik serilerinden bir tanesi olan Star Wars, dokuzuncu ana filmiyle Aralık ayında izleyicilerinin karşısına çıkacak. Yeni bir Skywalker hikayesiyle izleyicilerin karşısına çıkacak olan serinin yönetmeni J.J. Abrams hakkında ortaya yeni bir bilgi çıktı. Dizinin baş rol oyuncularından olan Daisy Ridley, J.J. Abrams'ın filmin sonunu halka açık bir yerde sesli şekilde söylediğini belirtti. Abrams ile bir kafede buluştuklarında filmden konuştuklarını söyleyen Ridley, Abrams'a sesli konuştuğu konusunda uyarmış. Abrams ise genç oyuncunun uyarısını dikkate almayarak filmin sonunu etrafında oturan herkesle paylaşmış. 

J.J. Abrams'ın Star Wars hakkında komik spoiler anısı

Ancak sonrasında Abrams'ın, filmin sonunu baştan yazdığını belirten Ridley, spoiler edilen hikayenin oldukça heyecan verici olduğunu belirtti. Senaryo tarafında başka ortaya çıkan bir bilgiye göre ise Mark Hamill ile alakalı. Son filmde force'a karışan Luke Skywalker'ın, Force Ghost olarak geri döneceği belirtiliyor. Muhtemelen yeni filmde Luke Skywalker'ı hem Rey, hem de Kylo Ren'le irtibat haline geçerken göreceğiz. İki karakter arasında destansı bir kılıç dövüşü olacağı tahmin ediliyor. Geride bıraktığımız günlerde fragmanı yayınlanan Star Wars: The Rise of Skywalker filminde ayrıca Palpatine'in geri döneceğine de şahit olduk. 

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 18:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2019 16:09
sw çöp
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2019 14:02
ne kadar bilgin varki filme çöp diyorsun
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2019 23:00
Nasıl bir aptal bu ya jsjsksksksksks çöp diyor, gelmiş geçmiş en geniş evren ve en iyi bilim kurgu serisine. LSLSLSLSLDLD
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2019 18:42
Keşke ismi farklı olsaydı da hepiniz ağzınız açık izleseydiniz...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2019 18:03
bu adama yönetmen demek bile hata
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2019 16:40
tipe bak Murat Kosova ya benziyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
J.J. Abrams'ın Star Wars hakkında komik spoiler anısı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×