JAAASSSOOONNN!!!

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
JAAASSSOOONNN!!!
Hepimizin hemfikir olduğu bir konu var, o da Heavy Rain gerçekten çok başarılı olduğu. Hem karakter modellemeleri hem de sinema filmlerine taş çıkaracak senaryosu ile herkesin ilgi odağı oldu Heavy Rain. Ofisimizde test ederken alışveriş merkezinde kaybolan çocuğuna seslenen kahramanımızın "Jaasoonn" diye bağırışı hepimizin dilimize dolanmıştı. Hatta bu öyle seviyeye geldi ki, birbirimize bile "Jaaasooon!" diye seslenir olduk. Sadece bizlerin değil, tüm dünyadaki oyun tutkunlarının da bu haykırış ilgisini çekmiş olacak ki, bu olayı karikatürize eden minik bir oyun hazırlanmış.

JAAASSSOOONNN!!!


Bu mini oyunda "X" tuşuna basarak oğlumuz Jason'a sesleniyoruz. Eğer yeterince seslenebilirsek, dünyanın en çok "Jason" diye seslenen oyuncusu olabilir, ismimizi listeye yazdırabiliriz. Oyuna ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2021 09:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
JAAASSSOOONNN!!!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×