1/14

Jack Keane

Murat Sağlam
Murat Sağlam 3.06.2010 - 12:31
Tam Çözüm: Gizli servis tüm planı açığa çıkartıyor!
Not: Yazı hazırlanırken www.gameboomers.com sitesinden yararlanılmıştır.

Oyunumuz Dr. T ile Miss Gristle adlı bir kadının konuşması ile başlıyor. Kraliçenin, Dr. T 'nin imparatorluğu yıkmak adına hazırladığı gizli bir planı ortaya çıkarmak için bir ajan göndereceğini öğreniyoruz. Bu demonun sonrasında oyuna giriş yapıyoruz.

Chapter One: In a Bind

Londra'da bir saat kulesindeyiz. 2 adet iri kıyım tarafından bir sandalyeye bağlanmış vaziyetteyiz. Sebebi ise Mr.Lee adında birinden 3 yıl önce aldığımız borç parayı ödememiş olmanız. Buradan kaçmanız gerekiyor. Size vuranlardan herhangi biriyle konuşun. Her yumruk yediğinizde sandalyeniz biraz daha geriye gidecek ve bıçağınıza ulaşabileceksiniz. Aşağılayıcı konuşmalar yaptığınızda size vuracaklar. 3 kez size vurmasını sağlayın ve bıçağı aldığınızda giren ara demoyla kendimizi saat kulesinin tepesinde buluyoruz. İçeride çıkan tartışmada bıçağınızı da düşürdünüz. Onu bulmamız gerekiyor ama aceleye gerek yok. Sol tarafa doğru ilerleyin ve platformun üzerine gelin. Platformun sağındaki ipi çözün ve aşağıya inin. 2 dostumuz ipten sallanarak ağırlık dengesini kurmaya çalışıyor. Yerden süpürgeyi alın ve fıçının üzerinde kullanın. Yeniden yukarıdayız. Platformdaki bezi almayı unutmayın.

Yukarıya çıktığınızda kapıyı açmayı deneyin. Kapı yanlışlıkla kapanacak. Sağ tarafa doğru ilerleyin ve bezi kovada kullanarak ıslatın. Kuş yuvasının olduğu yere inin ve kuş pisliklerini elinizdeki ıslak bez ile temizleyin. Tekrar aşağıya inin. Bıçağı almayı denediğinizde saldırıya uğrama ihtimaliniz olduğundan şimdilik uğraşmayın. Solunuza doğru ilerleyin ve kum torbasını alıp aşağıdaki adamlardan birinin kafasına atın. Saat çalmaya başlayacak ve kuş uçacak. Şimdi gidip bıçağınızı alabilirsiniz. Yeniden yukarı çıkın ve platforma giderek güvenlik kayışını kesin. Aşağıya inmeyi başardık.

Tayfalarınız Lawrence ve Eric ile konuştuktan sonra Royal Gizli Ajans'tan Joe Little ile konuşun. Size gizli servis ajanlarından birini Tooth Island'a götürmeniz karşılığında 10000 pound ödeyeceğini söyleyecek. Ajanı Güney Afrika'dan alacaksınız. Görevi kabul ediyoruz ve yola çıkıyoruz. Fakat Lawrance peşinizdeki iki adamın nereye gittiğinizi öğrenmelerine yol açacak bir kağıt düşürecek. Cape Town'a gidiyoruz.

Chapter Two: The Voyage


Lawrence ve Eric kıyıda size bir şeyler içmek için ısrar edecekler. Bir şişe rom bulmamız gerekiyor. Sola doğru gidin. Meksikalı adamı ve yardım isteyen bir adamı geçerek Adventure Shop'a girin. Soyunma kabinini açın ve kadını görün. Bir adam gelecek. Konuşmaya başlayın. Sırasıyla "Prove you were Successful", "Visited the Canaries" ve "Prove that you're Wealthy" diyaloglarını seçin. Bir şişe rom alacaksınız. Şimdi geriye dönün ve romu tayfalarınızdan biri üzerinde kullanın. Gemiye çıkın ve beyaz bölmeye tıklayın. Jack'in gizli para bölmesini kullanın ve çürümüş tahta ile 30 şilini alın. Sola doğru geriye gidin ve Meksikalı ile konuşun. Adının Montgomery ve kendisinin imparatorluğun görmüş olduğu en iyi ajan olduğunu öğreniyoruz. Görev hakkında öğrenebildiğiniz her şeyi öğrenin. Çay ile ilgili sorunlar hakkında konuşun ve Dr.T'nin ektiği bitkilerin çayları yediğini öğrenin. Montgomery sizden gizli bir paketi postalamanızı isteyecek.

Sağa doğru ilerleyin ve sızıntı yapan bota bakın. Sola doğru ilerleyin ve Amanda ile konuşun. Kendisini soyunma kabininden hatırlıyoruz. Amerikalı olduğunu ve sizin gibi onun da Tooth Island'a gittiğini öğreniyoruz. Size sahip olduğu davetiyeyi gösterecek. Amanda'nın mektubunda bir pul var. Almamız gerekiyor. Adventure Shop'a doğru gidin ve bağış isteyen adamla konuşun. Kendisi eski bir kaptan ve adı Kaptan Cookster. Konuşabildiğiniz her şeyi konuşun.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×