Jack Ryan dizisinin 2.sezonundan ilk video geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.07.2019 - 13:50
Kadroya Noomi Rapace de katıldı

Amazon ilk sezonu ile büyük beğeni toplayan Jack Ryan dizisinin 2.sezonu için ilk fragmanı nihayet paylaştı. John Krasinski'yi Tom Clancy'nin romanlarında yer alan ajan Jack Ryan olarak izlemeye devam edeceğimiz dizi, 2.sezonda da iddialı geliyor. 

Jack Ryan dizisinin 2.sezonundan ilk video geldi

Dizinin 2.sezon videosuna baktığımızda ilk olarak dikkatimizi Noomi Rapace çekiyor. Daha önce Ejderha Dövmeli Kız, Yedinci Hayat, Prometheus ve Alien: Covenant gibi yapımlarda gördüğümüz oyuncu, Jack Ryan'ın 2.sezonunda önemli bir karaktere hayat verecek. 

Günümüz dünyasındaki problemlere kendi kurgusal çerçevesinden bakan dizinin 2.sezonu Venezuella odaklı ilerleyecek gibi duruyor. Tabi dizi boyunca yine ilk sezonda olduğu gibi birçok farklı ülkede ilerleyen operasyonları da göreceğiz gibi duruyor. kendi dizilerinde çıtayı yükseltmeye devam eden Amazon prime'da yayınlanacak olan 2.sezon videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 20:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 29.07.2019 14:00
Jim halpert değil mi o?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Jack Ryan dizisinin 2.sezonundan ilk video geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×