1/11

Jack The Ripper

Atalay Keleştemur
Atalay Keleştemur 3.06.2010 - 12:31
Tam Çözüm - Karındeşen Jack'i yakalamak için hiçbir engeliniz kalmadı!

November 16 1901 Day 1

Gündüz

Masanızın önünde iken patronunuzun “Has anyone around here seen Jack Palmer?” diyerek sizi aradığını duyacaksınız. Bir kere tıklayın ve ardından masanın üzerindeki kartınıza bir göz atın. Arkanızı dönüp pano üzerindeki yazıları okuyun. Odanın soluna dönüp ilerleyin. Ardından sağa dönün ve R. Bur yazılı odaya girin. Burası patronunuzun odası. Sola dönüp patronunuzu gördüğünüz anda adam konuşmaya başlayacak ve masanın üzerine o günkü gazetelerden bir tanesini koyacak. Gazeteyi alın ve Lizzy Berly’nin Low Side District’teki ölüm haberini okuyun. Gazete artık envanterimizdeki yerini almış olacak. Patron ile mevcut her konuda konuştuktan sonra odadan dışarı çıkın. Patronunuz Bur, sizden Jack The Ripper hakkındaki bütün gelişmeleri takip etmenizi istiyor. Masanın önünde duran adamla konuşun. Adamla mevcut her konuda konuştuktan sonra sağ taraftaki masaya yönelin ve masanın üzerindeki beysbol oyuncularından oluşan fotoğrafı inceleyin. Ofisten dışarı çıkın ve aşağı doğru inen merdivenlere tıklayarak envanterinizdeki haritanın açılmasını sağlayın. Ekranın sağ tarafından Daily Illustrated Nov 16 isimli gazete parçasını alın ve haritada, sol tarafta duran raptiyenin üzerine yerleştirin. Bundan böyle harita üzerinde istediğimiz zaman polis karakoluna da gidebileceğiz. Oyun boyunca gideceğimiz yerlere haritaya az önceki yaptığımız işlemleri tekrar ederek işaretleyecek ve buralara tıklayarak gideceğiz. Polis karakoluna gidin ve tezgahın arkasında duran polis memuru ile konuşurun. Konuşma bittikten sonra sola dönün ve kapıdan içeri girin. Koridordayken sağdaki ilk kapıdan içeri girin. Polis şefi Carter’ın odasına girmiş oluyoruz. Polis şefi ile mevcut her konuda konuştuktan sonra masada duran polis raporunu (sarı kağıt) alın ve okuyun. Öldürülen, Lizzie adlı kadının Blue Velvet isimli bir genel evde çalışmış olduğunu öğreneceksiniz. Yine envanterinize gelip haritada duran iki raptiyeye az önce masadan aldığınız kağıt parçasını yerleştirin. Bu sayede haritamızda Blue Velvet ve Crime Nov 15 isimli iki yer daha çıkmış olacak. Crime 15 Nov’a gidin ve aşağı doğru bakın. Sağ tarafınıza doğru yerde bir kağıt olduğunu göreceksiniz. Kağıt üzerinde iki polis memuru ile bir cesedin eskiz çalışmasını göreceksiniz. Dümdüz ilerleyin ve sol taraftaki geçide doğru gidin. Geçidin içinde topallayan bir adam göreceksiniz. Şimdilik burada yapacağımız bir şey yok. Geçit kapısının hemen yanındaki duvarda duran kağıdı inceleyin ve geldiğiniz yere geri dönün.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×