Jagex'den yeni MMO yolda

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 15.03.2011 - 11:22
Jagex Games Studio geliştirmekte olduğu MMO'yu açıkladı
Dünyadaki en ünlü MMORPG oyunlarından biri olarak gösterilen Runescape’in sahibi Jagex Games Studio, geliştirmekte oldukları yeni MMO oyununun Transformers olduğunu açıkladı. Yapım 2012 yılında, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Yeni Zelanda ve Avustralya’da satışa sunulacak. Tarayıcı tabanlı bir oyun olmayacağı hakkında ise henüz bir bilgi sunulmadı. Hasbro, oyunun yapım aşamasında olduğunu doğruladı.

Jagex'den yeni MMO yolda
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Jagex'den yeni MMO yolda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×