Jaguar XJ13 İsteyenler...

Mehmet Ali Gerim
Mehmet Ali Gerim 2.12.2010 - 09:57
Gran Turismo 5 'den Size Hediye Var
Hem Gran Turismo hayranı, hem de Facebook'da fazlaca zaman geçiriyorsanız, bu haber tam size göre...

Jaguar XJ13 İsteyenler...

Take It to the Track'ten Facebook üzerinde yayınlanan Shoot and the Dark isimli oyunu oynayıp, arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşırsanız 4. denemeden sonra size verilen redeem kod ile Gran Turismo 5'de kullanabileceğiniz Premium bir araç size hediye olarak veriliyor.

Oyunda yapmanız gereken, doğru noktalarda resim çekmek, ne kadar doğru zamanlama yaparsanız o kadar fazla başarılı oluyorsunuz. Tüm resim çekme noktalarından aldığınız yüzdelik ortalamanız başarınızı gösteriyor. Bunu 4 defa yapıp her defasında "Grudge" seçeneğinden arkadaşınıza kısa bir mesaj yolluyorsunuz ve size gelen redeem kod ile "Jaguar XJ13" Premium araca sahip oluyorsunuz. Ayrıca Home'da kullanmak için bir yarış elbisesi kazanıyorsunuz, her ikisinin de redeem kodları farklı.

Jaguar XJ13 İsteyenler...

Aşağıdaki linkten bu küçük ama hediyesi büyük oyuna ulaşabilirsiniz. Unutmadan bu hediyeler sadece Avrupa bölgesinde geçerli...

https://apps.facebook.com/takeittothetrack/home
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Jaguar XJ13 İsteyenler...

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×