Banner Resmi

Jaguar XJ13 İsteyenler...

Mehmet Ali Gerim
Mehmet Ali Gerim 2.12.2010 - 09:57
Gran Turismo 5 'den Size Hediye Var
Hem Gran Turismo hayranı, hem de Facebook'da fazlaca zaman geçiriyorsanız, bu haber tam size göre...

Jaguar XJ13 İsteyenler...

Take It to the Track'ten Facebook üzerinde yayınlanan Shoot and the Dark isimli oyunu oynayıp, arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşırsanız 4. denemeden sonra size verilen redeem kod ile Gran Turismo 5'de kullanabileceğiniz Premium bir araç size hediye olarak veriliyor.

Oyunda yapmanız gereken, doğru noktalarda resim çekmek, ne kadar doğru zamanlama yaparsanız o kadar fazla başarılı oluyorsunuz. Tüm resim çekme noktalarından aldığınız yüzdelik ortalamanız başarınızı gösteriyor. Bunu 4 defa yapıp her defasında "Grudge" seçeneğinden arkadaşınıza kısa bir mesaj yolluyorsunuz ve size gelen redeem kod ile "Jaguar XJ13" Premium araca sahip oluyorsunuz. Ayrıca Home'da kullanmak için bir yarış elbisesi kazanıyorsunuz, her ikisinin de redeem kodları farklı.

Jaguar XJ13 İsteyenler...

Aşağıdaki linkten bu küçük ama hediyesi büyük oyuna ulaşabilirsiniz. Unutmadan bu hediyeler sadece Avrupa bölgesinde geçerli...

http://apps.facebook.com/takeittothetrack/home
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 19:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Jaguar XJ13 İsteyenler...

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×