Jahrein ve şarkıcı Ezhel, Twitter'da birbirlerine girdi

Jahrein ve şarkıcı Ezhel, Twitter'da birbirlerine girdi

Furkan Güler
Furkan Güler 13.04.2018 - 01:00
Ünlü yayıncı ve şarkıcı Twitter üzerinden kapıştı.

Twitch Türkiye platformunun en çok oyuncuya hitap eden yayıncılarından olan Jahrein, gün geçtikçe takipçi sayısını yükseltmeye devam ediyor. Bir şekilde gündemde kalmayı başaran oyun yayıncısına bu sefer ünlü rap şarkıcısı Ezhel'den bir itham geldi. Rap müzik dünyasında uzun süredir bulunan, fakat son dönemlerde parlayan Ezhel, Jahrein'in Tweet'ine karşılık olarak yararlı bir şey yapmadığını düşündüğü için eleştirdi. Karşılık olarak Jahrein ise Ezhel'e, gençleri kötü alışkanlıklara özendirdiği için eleştirdi.

Jahrein ve Ezhel, Twitter'da birbirine girdi

Jahrein ve şarkıcı Ezhel, Twitter'da birbirlerine girdi

Jahrein ve şarkıcı Ezhel, Twitter'da birbirlerine girdi

Aslına bakarsanız iki tarafın da belli bir yaş kitlesi üzerine hitap ettiklerini ve ufak yaştaki izleyiciler için özendirici içerikler ürettiklerini söyleyebiliriz. Jahrein her ne kadar gençleri bilime, yabancı dil öğrenmeye veya çalışmaya yönlendirdiği söylese de, şahsen etrafımda Jahrein'in izlediği için yabancı dil öğrenen bir kişi göremiyorum. Aynı şekilde Ezhel'in şarkılarında vurguladığı alkol ve uyuşturucu gibi materyallerin, gençlerin önüne direkt olarak sunulması da yanlış duruyor. Öte yandan kamera karşısında video oyunu oynayıp insanları eğlendirecek içerikler üreten Jahrein'in ortaya önemli bir emek koyduğunu da Yine de yaptığı işi "çok fazla" ciddiye alması belli kesimlerden tarafından eleştiri toplamasına da sebep olabiliyor.

Yorumlar 51
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 20:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 23:57
Oynadıkları oyunları yayınlayan ve bunun üzerinden gelir elde edenler önemli şahsiyetler değiller. Üreterek değil tüketerek, tükettiğini göstererek para kazanmayı yaşam felsefesi haline getiren, gereksiz insanlardır. Yemek yerken bile video çekip, para kazanan insanlar var. Adı ne? Mukbang.. Yersen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2018 00:07
bunların ikisini de ciddiye alıp adam yerine koymadığım için rahatım oh
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 16:24
Bu yüzden mi bu habere girdin, okudun ve birde yorum yazıyorsun ? Baya ciddiye almıyormuşsun :))))))))))))))) Ciddiye almıyorsan niye girip okuyorsun :))) Çok enteresan insanlarımız var ya.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2018 15:00
bizim koyde bunlara biz "ikisi de birbirinden merdane" deriz. önce yağlayıb sonra güleştiririz.
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 16:22
oluyon değil "oluyorsun".
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2018 17:11
oluyon yerine oluyorsun yazarsan sen de düzgün yazmış olursun.
etemelkuran
etemelkuran 14.04.2018 14:16
bi b'yi p ile bi l'yi r olarak değiştirince düzgün yazmış oluyon.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2018 13:30
ahmetin siyasi düşüncelerinden dolayı sevmem biraz solculağa yatkın konuşmalar yaptığı için ama arada bir haklı olduğu konular var ve buda onlardan birisi bende ona destek veriyorum doğal olarak her insan farklıdır düşünce özgürlüğü denilen birşey var
etemelkuran
etemelkuran 16.04.2018 22:41
o kadar şey diğerinde de var ama sağdaki genelde din ve aşırı dar etnik havuz(ırk da diyolar). ben dinlere inanmıyorum ayrıca bilimsel olarak saf ve üstün bir ırk olması da imkansız(aynı gen mutasyonu kesin kılar) problem yok o zaman.
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2018 16:58
14:21 Bunu söyleyen adamların kendisi neden asla değişmiyor onu bir düşün. Zihnini aç, kalbini açma geri kalmazsın. İnandıkların, savundukların senin kişiliğini ortaya yansıtır. Yoksa bomboş biri olur çıkarsın. Hiçe aldanıp, hiçliği izlemek, bizi bilinmezlikten başka yola götürmez.
etemelkuran
etemelkuran 14.04.2018 14:21
ben baya şey ettimde sağ siyaset dediğin şey bilginin kutsallaştırılıp saplantı haline getirilmesini temel alıyor. yani sözde bi öğretiyi bi edinilmişliği birikim yapıyosun kimlik gibi sonra onu saplantı haline getiriyosun biz şuyuz biz buyuz diyorsun onu savunup değiştirmemek üzere mücadele ediyorsun. daha iyiye değişimi reddetmiş oluyorsun böylece geri kalıyorsun. ne bilem din veya millet birikintisini kendine klavuz alıp savunuyorsun ama aslında ne savunduğunu da bilmiyon bu sağ siyasette. o yüzden sağ siyaset salakça bişey. sol ise daha eşit ve sosyal bi düzeni savunuyo ama bu da hayvanların ve insanın mücadele ezme üste çıkma dürtüsünü gizlemeye çalışıyo çok daha üstün bi düşünce ama uygulamada çok zor ve aynı sağ gibi yozlaşmaya müsait ama sağda devirme imkanı olurken solda daha zor oluyor çünkü toplum eşitleniyor. merkezi seviyom ben şimdi sizde iyi partiye oy verin güzel olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
etemelkuran
etemelkuran 14.04.2018 14:22
ezheli bi kere duyduydum da jahreinde canlı yayında sigara içip küfrediyodu o şekilde örnek oluyo demekki.
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2018 20:20
ilk önce yazmayı kendin öğren, sonra millete akıl verirsin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×