Jak 3 duyuruldu

Jak 3 duyuruldu

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Jak 3 duyuruldu
Jak II'nin geçen Kasım ayında piyasaya çıkmasından sonra Noughty Dog Jak ve Dexter'ın bu yeni macerasını hazırlamaya başladılar. Hikayemiz Jak II'nin Heaven City'den Wasteland'e sürüklenmesinden sonraki bir yılı içeriyor. Önceki oyunda, yaratıkların ve metal kafaların şehri işgal etmesinden dolayı Jak'ten utanç duyuluyordu.

Bu yüzden Jak'in amacı lekelenen adını bu lekeden kurtarmak ve bu yaratıklarla birlikte Dexter'ın sorununa (her ne kadar bu amacı biraz unutmuş olsak da) bir çöüm bulmak ve habercilerin sırını çözmektir.

Bu yeni oyundaki çöl bize bire önceki oyundaki karmaşık şehir labirentlerinden kurtarıyor. Noughty Dog'un yaptığı açıklamaya göre bu oyunu dört ya da beş kat daha büyük yapacakmış.

Jak bu yeni oyunda yine bazı güçlü donanımlarla geliyor. Oyun görev bazlı, tek oyuncu esasına dayalı olacak ve 4WD Mad Max tarzı özellik gösterecekmiş. Bunun yanında Jak'in ört silahı da üçüncü seviyeye kadar güçlendirilebilecek ve onun hoverboard'u ise çeşitli modlarda değiştirilebilecek.

Şu kesin ki Jak bazı değişikliklerle geliyor. Onun Dark Eco güçleri bulunan Light Eco güçleriyle uyumlu olacak. Karanlık ve Aydınlığıyla (Dark and Light) Jak 3 sürprizlerle olu olacağa benziyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 04:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×