Jak 3 duyuruldu

Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Jak 3 duyuruldu
Jak II'nin geçen Kasım ayında piyasaya çıkmasından sonra Noughty Dog Jak ve Dexter'ın bu yeni macerasını hazırlamaya başladılar. Hikayemiz Jak II'nin Heaven City'den Wasteland'e sürüklenmesinden sonraki bir yılı içeriyor. Önceki oyunda, yaratıkların ve metal kafaların şehri işgal etmesinden dolayı Jak'ten utanç duyuluyordu.

Bu yüzden Jak'in amacı lekelenen adını bu lekeden kurtarmak ve bu yaratıklarla birlikte Dexter'ın sorununa (her ne kadar bu amacı biraz unutmuş olsak da) bir çöüm bulmak ve habercilerin sırını çözmektir.

Bu yeni oyundaki çöl bize bire önceki oyundaki karmaşık şehir labirentlerinden kurtarıyor. Noughty Dog'un yaptığı açıklamaya göre bu oyunu dört ya da beş kat daha büyük yapacakmış.

Jak bu yeni oyunda yine bazı güçlü donanımlarla geliyor. Oyun görev bazlı, tek oyuncu esasına dayalı olacak ve 4WD Mad Max tarzı özellik gösterecekmiş. Bunun yanında Jak'in ört silahı da üçüncü seviyeye kadar güçlendirilebilecek ve onun hoverboard'u ise çeşitli modlarda değiştirilebilecek.

Şu kesin ki Jak bazı değişikliklerle geliyor. Onun Dark Eco güçleri bulunan Light Eco güçleriyle uyumlu olacak. Karanlık ve Aydınlığıyla (Dark and Light) Jak 3 sürprizlerle olu olacağa benziyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2024 19:53
Kalan Karakter: 300 Gönder
Jak 3 duyuruldu
İlginizi Çekebilir