James Bond 007: NightFire aletleri

-
- 3.06.2010 - 12:31
James Bond olurda onun o güzel aletleri olmaz mı?

James Bond olurda onun o güzel aletleri olmaz mı? Bond sevenlerinin hayran olduğu aletlerin çoğu oyunda yer alıyor. Aletlerin modellemeleri oldukça güzel yapılmış. Oyunda aletlerin çoğunu kullanacağınız yerler var. Oyun esnasında “G” tuşuna basarak silahlardan bu araçlara ve tekrar “G” tuşu ile silahlara dönebiliyorsunuz.

Saat:
Saatin özelliği bir lazere sahip olması. Kapılardaki kilitleri havalandırma boşluklarındaki kapakların kilitlerini kırmak için kullanıyoruz. Pili hiç bitmiyor. Bu aleti oyun boyunca sık sık kullanacağız.

Çakmak:
Çakmağın özelliği bir fotoğraf makinesine dönüşmesi. Çakmağı elinize alıp mausenızla tıkladığınızda bir fotoğraf makinesi oluyor. Oyunda ilk bölüm hariç pek fazla işinize yaramıyor.

Kalem:
Kalemimizin özelliği ok atıp milleti sessizce halletmesi. Güzel bir araç. Oyunda özellikle sessizce hareket edilmesi gereken bölümlerde çok işinize yarıyor.

Anahtar
Bu aracıda milleti elektrik vererek bayıltmak için kullanıyorsunuz. Buda sessizce geçmeniz gereken bölümlerde oldukça fazla kullanacağınız bir araç. Yalnız bununla uyuttuğunuz adamlar bir süre sonra uyanıyor. Bu aracında pili hiç bitmiyor.

Cep Telefonu
Cep telefonumuzun özelliği anteninden ucunda ok olan bir ip fırlatması. Bu aracıda oyunda kullanmanız gereken 1-2 tane yer var.

Pocket Pc
Üzerinde M16 yazan pocket pcmizi şifresi olan kapıları açmak için ve sectury roomlardaki bilgisayarların şifrelerini çözmek için kullanıyoruz. Bu da oyunda bayağı bir işimize yarıyor.

Kredi Kartı
Kredi kartının özelliği içinden CDlerin çıkıyor olması. CDyi takacağınız bilgisayarın yanına gelip CD sürücüsünü açıyoruz. Sonra elimize kredi kartını alıp tıklıyoruz ve içinden bir CD çıkıyor.

Gözlük
Gözlüğü giyinmek için F tuşuna basmamız yetiyor. Gözlüğün şarjlı bir pili var. Bu yüzden öle gözünüze takıp ortalarda faza dolanamıyorsunuz. Ama çıkarttığınızda pili hemen doluyor. Gözlüğün üç ayrı özelliği var. Bunlar termal, gece görüşü ve x-ray. Bunları değiştirmek için V tuşunu kullanıyorsunuz. Termal özelliği çok fazla işimize yaramazken x-ray ve gece görüşü özellikleri oldukça çok işimize yarıyor. X-ray özelliğini milletin üstündeki silahları ve duvarlardaki gizli bölmeleri görmek için kullanıyoruz.(Duyduğuma göre bu özelliğini bol hatun bulunan ortamlarda kullananlar çokmuş. Diğer bir özellikte gece görüşü. Ne işe yaradığını açıklamama gerek yoktur heralde.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 16:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
James Bond 007: NightFire aletleri

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×