James Bond: Blood Stone'un dövüş videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 21.09.2010 - 14:54
Vur, kır, parçala
Bizarre Creations tarafından geliştirilen yeni James Bond oyunu Blood Stone için yeni bir video yayımlandı. Videoda, Bond'un yakın dövüş tekniklerine şahitlik ediyoruz. İstanbul'da da geçecek olan bu yeni yapımda, Call of Duty tarzı 16 kişiye kadar destek veren multiplayer modlar da olacak. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 2 Kasım'da raflarda olacak. İyi seyirler.

    


Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
James Bond: Blood Stone'un dövüş videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×