James Bond'un sürüş videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.10.2010 - 12:07
Bu oyunda araçlar şart arkadaş
Bizarre Creations tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon oyunu James Bond: Blood Stone için yeni bir video yayımlandı. Videoda, oyun boyunca kullanacağımız araçlardan görüntüler bulunuyor. Çoğumuz, bu oyunu Bizarre Creations'un geliştireceğini duyduğumuzda şaşırmıştık. Zira araba yarışları üzerine fazla tecrübesi olan bir stüdyo, niye aksiyon oyunu yapmak istesin ki? Videoyu izleyince, cevabı da alıyorsunuz. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen oyunun incelemesini, kısa süre sonra sitemizde bulabilirsiniz. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 17:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
James Bond'un sürüş videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×