James Franco ile birlikte çekilen X-Men filmi çok şiddetli olacak.

James Franco ile birlikte çekilen X-Men filmi çok şiddetli olacak.

Furkan Güler
Furkan Güler 29.11.2017 - 11:48
Yeni filmin şiddet konusunda Logan filmini geçeceği söyleniyor.

James Franco ile birlikte seyirciler üzerince oldukça heyecan uyandıran yeni X - Men filmi, Marvel kahramanlarından olan James Madrox karakterini bizlere anlatacak. Multiple Man olarak da bilinen karakterin filmi, daha önceden de açıklandığı üzere + 18 olarak karşımıza çıkacak. Deadpool ve Logan filmleri ile yaş sınırı uygulamasını getiren Fox, aldığı geri dönüşlerden memnun gibi gözüküyor. 39 yaşındaki Amerikalı aktör, X - Men filmlerinin Logan ve Deadpool seviyesine gelmiş olmasından mutlu olduğunu belirtti.

James Franco ile anlaşan Marvel, şiddetli sahneler ile önümüzde çıkacak

Ayrıca Multiple Man filminin, Logan filminden daha yüksek seviyeli şiddet sahneleri olacağını söyleyen Franco, süper kahraman filmlerini daha doğru ve sert bir şekilde dönüştüreceklerini söyledi. Fox firmasının çizgi roman uyarlamalarının yapımcılığını üstlenen Simon Kinberg ile birlikte çalıştığını söyleyen James Franco, bakalım nasıl bir yapım ile karşımıza çıkacak?

İlk olarak 1975 yılında çizgi romanlarda gözüken Multiple Man karakteri, kendisinin kopyalarını yapabilen bir dedektif olarak sinema severlerin karşısına çıkacak. Kopyaları ile birleşmediği zaman kişilik bölünmesi yaşayan karakterin oldukça ilginç bir hikayesi var.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 10:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2017 18:31
Bu adamın oynadığı yapımlar genelde güzel oluyor. İlk Spiderman filmleri ,11.22.63, Maymunlar Cehennemi ...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Anonim!
Anonim! 30.11.2017 02:39
Zaten en iyisi. Tüm çizgi romanlarda DC Marvel ayırt etmiyorum çoğunda kan vardır. Bakınız: X-men Origins Wolverine bu filmde kandan şiddetten eser yok düşünün çizgi romanında bile oluyor filminde yok halbuki bu en sevdiğim x-men serilerinden biridir Wolverine nin üzerine yapılmış bir film birde Logan filmi gibi olacaktı ki... sanki sanırsın 10-13 yaş arası kişiler için yapıyorlar bu filmleri.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2017 14:31
Şiddet şidddet diyip duruyorsunuz ama şiddet denilince akla gelecek nadir örneklerden biri Baskın[1-2]'dır.Bu kahraman filmlerindeki şiddet WWE'deki şiddetle neredeyse birebir aynıdır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×