Japonya dayanamadı, yeni nesle erken girmek istiyor

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 31.12.2013 - 00:45
Ama o fiyatlar nedir?
Japonya normalde oyun dünyasının iki büyük ülkesinden biri olarak görülmesine rağmen garip bir şekilde bu nesle geç giriş yapmak durumunda kaldı. Sony'nin anavatanına güçlü bir oyun kadrosu olmadan çıkmak istememesi ve Microsoft'un iki kere hezimete uğradığı coğrafyaya temkinle yaklaşması yüzünden ne Xbox One ne de PlayStation 4 ülkede piyasaya sürülmüş değil.

Japonya dayanamadı, yeni nesle erken girmek istiyor
Fakat bu Japon oyuncuları durdurmamış. Dışarıdan iki konsolun da ithal sürümleri internette kendilerine alıcı bulmakta. PS4 ülkede resmen ön sipariş verilebildiğinden ithalat rakamları haliyle az. Fakat ön siparişe açılmamış olan Xbox One rakibinin rakamlarını neredeyse ikiye katlamış. İlginç olan ise ikisinin ithalat fiyatları. PS4 700 dolar civarında ithal edilirken, Xbox One'ın spot fiyatı 733 dolar çizgisinde. O 100 dolarlık fark iyi erimiş!
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 12:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Japonya dayanamadı, yeni nesle erken girmek istiyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×