Japonya'da PSN açıldı mı?

Murat Sağlam
Murat Sağlam 3.05.2011 - 09:23
Avrupa ve Amerika'da son durum ne?
PSN'nin ne zaman açılacağını soranlara bir iyi bir de kötü haberimiz var. Bu sabahın erken saatlerinde aldığımız haberlere göre PSN Japonya şu anda açık durumda. Sony'nin yeni bir Firmware güncellemesi hazırladığı ve Japon kullanıcıların bunu indirerek PSN'e tekrar bağlanabildiği dedikoduları dolaşıyor.

Japonya'da PSN açıldı mı?
Bildiğiniz gibi eskiden, yurt dışı sunucularına da bağlanabiliyorduk. Fakat şu anda böyle bir şansınız yok. Zira hem Avrupa ve Amerika sunucuları henüz açılmış durumda değil hem de yayımlanan Firmware güncellemesi nedeniyle Japon sunucularına bağlanmanız mümkün değil.

Bazı Japon kaynaklar ise bu dedikoduların doğru olmadığını ve PSN'e bağlanmanın Japonya'dan da mümkün olmadığını belirtiyorlar.
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Japonya'da PSN açıldı mı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×