Jedi Knight 3 ile yeni maceralara

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Jedi Knight 3 ile yeni maceralara
Raven Software firması Lucas Arts için hazırladığı yeni Jedi Knight oyunu olan Jedi Knight 3'ü duyurdu. Oyun hakkında alınan bilgilere göre oyunun bu bölümünde Kyle Katarn'ı yönetmeyecekmişiz. Oyunda kendi karakterimizi yaratabilecekmişiz ve hatta kendi lightsaber'ımızı bile tasarlayabilecekmişiz. Oyunda force powerlar'ımızı ve lightsaber'ımızı ile birlikte çeşitli atak kombinasyonları ve stratejileri uygulayabileceğiz. Oyunda görev seçimlerimizi kenimiz yapabilecek ve oyunun 1'den fazla yoldan bitirebilecek ve değişik sonlara ulaşabileceğiz. Quake 3 grafik motorunun kullanılacağı oyunun multiplayer yönleri de maksimum düzeyde geliştirilecek...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Jedi Knight 3 ile yeni maceralara

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×