Jessica Jones'un 2.sezonu için yeni bir video yayınlandı

Jessica Jones'un 2.sezonu için yeni bir video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.02.2018 - 10:29
Kadınlar Günü'nde yayınlanacak diziden yeni video geldi

Jessica Jones, Marvel'ın televizyon yapımları için en önemli karakterlerden birisi. Yayınlanan ilk sezonundan sonra son olarak Defenders dizisinde gördüğümüz Jessica Jones'un macerası serinin 2.sezonunda devam edecek. İşte Kadınlar Günü'nde yayınlanacak olan bu 2.sezon için yeni bir fragman daha yayınlandı.

Jessica Jones'tan yeni bir fragman daha

Marvel's Jessica Jones Hakkında:

New York'ta özel bir dedektif olarak hayatını sürdüren Jessica Jones (Krysten Ritter), işkencecisi Kilgrave'i öldürdükten sonra hayatını toparlamaya başlıyor. Şehirde süper güçleri olan bir katil olarak ün salan Jessica, yeni bir vakayı araştırırken geçmişinin derinliklerine inerek kendiyle yüzleşiyor.

Başrolünde Krysten Ritter’ın (Jessica Jones) bulunan dizinin oyuncu kadrosunda Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) ve Eka Darville’in (Malcolm Ducasse) yanısıra, kadroya yeni katılan isimler Janet McTeer ve J.R. Ramirez yer alıyor.

Netflix'te gösterime girecek Marvel's JESSICA JONES'un yürütücü yapımcığını Melissa Rosenberg (“Twilight”, “Dexter”), Raelle Tucker (“True Blood”), Jim Chory (“Marvel’s Daredevil”, “Marvel's Luke Cage”, “Marvel's Iron Fist”) ve aynı zamanda Marvel'ın Televizyon Şefi pozisyonunda bulunan Jeph Loeb (“Marvel’s Daredevil”, “Marvel's Luke Cage”, “Marvel's Iron Fist”) üstleniyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 10:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2018 11:34
kadınlar günü varsa demekki kadın ve erkek eşit değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×