1/19

Jill Valentine ile Marvel vs Capcom 3

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 3.02.2011 - 12:18
Güzeller güzeli Jill'in ekran görüntüleri
Capcom'un merakla beklenen seri devam oyunu Marvel vs. Capcom 3'ün yeni ekran görüntüleri ile birlikte Jill Valentine ve Shuma-Gorath'ı da görme imkânımız oldu. Her ikisinin de DLC karakter olduğunu hatırlatalım ve bu iki karakteri almanın yolu ön sipariş ile özel versiyonu almak gerekiyor. İlk gün satışından bir ay sonra ise iki karakter de ayrı ayrı alınabilecek.

Oyun PS3 ve Xbox için 18 Şubat'ta Avrupa'da çıkacak.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×