1/2

Jodie'nin hayatını sırasıyla izlemek için...

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 22.10.2013 - 11:11
"Hiç oynayamayacağım" diyenler için!
Quantic Dream'in yeni oyun Beyond: Two Souls oldukça merak edilmesine rağmen sadece PS3 kullanıcıları tarafından oynandı. Oyundan çok interaktif bir film tadına olan yapımın en çok da hikayesi merak ediliyor doğal olarak. Oynayanlar bilirler Beyond'un hikayesi bir ileri bir geri şeklinde ilerliyor. Yani bir bölümde Jodie'nin çocuk halini oynarken diğer bölümde genç bir kızken izliyoruz.

İşte Gamebill Studio'tan Nabil Ayara da bunun düşünüp oyunun hikayesini kronolojik bir sıraya dizmiş ve bizlere sunmuş. Bu şekilde hem oynayanlar olayları tarihsel bir sıra ile tekrardan izleyecekler hem de oynamamış ve oynayamayacak olanlar hikayeyi izleyebilecekler.

ELBETTE BU VİDEOLARIN SPOILER OLDUĞUNU BELİRTMEK İÇİN BÜYÜK, KALIN HARFLERLE KIRMIZI RENKTE UYARI YAZMAMIZA GEREK YOK HERHALDE!!!

İyi seyirler.


Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×