John Carmack, Kinect oyunu yapmak istiyor

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 22.11.2010 - 13:15
Bu kez yapacağı oyun Quake veya Doom değil

Dünyanın en yetenekli programcıları arasında gösterilen ve FPS oyun türünün babası olarak anılan ID software kurucusu John Carmack, Kinect destekli bir oyun yapmak istediğini söyledi.

 

Arzuladığı oyunun Quake, Doom, Rage gibi başlıklarla ilgisi olmadığını belirten Carmack; yapmak istediği Kinect oyunu Xbox Live Arcade için platform tarzında, daha basit yapıda olabileceğini belirtti. Eğer yaparsa; bakalım sihirli parmaklardan nasıl bir oyun çıkacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
John Carmack, Kinect oyunu yapmak istiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×