John Wick 3'ün çekim tarihi ve oyuncuları belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.01.2018 - 13:21
Keanu Reeves ortalığı dağıtmaya geliyor

John Wick serisi son dönemin en sevilen aksiyon serilerinden biri haline geldi. Son olarak The Continental isimli dizisi ile gündeme gelen John Wick serisinin 3. filmi için nihayet beklenen haber geldi ve film ile ilgili birçok detay açıklandı.

John Wick 3 çekimlerine ne zaman başlanıyor?

Gelen raporlara göre serinin ilk filmini de yöneten Chad Stahelski yeni filmde de yönetmenlik koltuğuna oturuyor. Filmin hazırlık aşamasının ise 1 Mart itibari ile New York şehrinde başlayacağı belirtilmiş. Ayrıca 3. filmde muhtemelen İspanya ve Rusya çekimlerinin yer alacağı da gelen bilgiler arasında. 2. filmin sonunu göz önüne alırsak muhtemelen New York'ta başlayan hikaye farklı şehirlere kadar uzanacak.

Laurence Fishburne'un Bowery King rolü ile bir kez daha filmde boy göstereceği belirtilirken ayrıca 2. filmden hatırladığımız Ruby Rose'un da serinin 3. halkasında yer alacağı söyleniyor. Seriye yeni katılan isimlerden biri ise The Wolverine ve Avengers 4 filmlerinde de rol alan Hiroyuki Sanada olacak. Sanada'nın örgütün Japonya'da yer alan suikastçilerinden biri olabileceği söyleniyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 18:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Anonim!
Anonim! 22.01.2018 03:26
Hiroyuki Sanada'nın katılacağını duyunca gerçekten çok sevindim Kesinlikle Başarılı olacaktır. Keanu Reeves'le bu Adam çok iyi anlaşıyor iyi Aktörler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Karcemackers
Karcemackers 18.01.2018 13:38
John Wick Türktür.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2018 19:16
Asıl ismi Can Vinç dir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
John Wick 3'ün çekim tarihi ve oyuncuları belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×