John Wick 3'ün çekimlerinin ne zaman başlayacağı belli oldu

John Wick 3'ün çekimlerinin ne zaman başlayacağı belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.02.2018 - 13:36
Keanu Reeves bir kez daha John Wick olacak

John Wick serisi aksiyon dozajı ve güzel kurgusu ile son dönemin en sevilen aksiyon serilerinden biri haline geldi. Geçtiğimiz aylarda The Continental isimli dizisi ile gündeme gelen John Wick serisinin 3. filmi için prodüksiyon tarihi verildi.

John Wick 3 çekimlerine ne zaman başlanıyor?

Aslında geçtiğimiz aylarda John Wick 3 çekimlerinin 1 Mart'ta başlayacağına dair haberler ile karşılaşmıştık. Fakat bugün ortaya çıkan habere göre çekim tarihi biraz ertelenmiş durumda. Yeni raporlar filmin çekimlerinin 26 Nisan 2018'de başlayacağını işaret ediyor. Ayrıca serinin ilk filmini de yöneten Chad Stahelski yeni filmde de yönetmenlik koltuğuna oturuyor. Daha önce gelen raporlarda 3. filmde muhtemelen İspanya ve Rusya çekimlerinin yer alacağı belirtilmişti. 2. filmin sonunu göz önüne alırsak muhtemelen New York'ta başlayan hikaye farklı şehirlere kadar uzanacak.

Laurence Fishburne'un Bowery King rolü ile bir kez daha filmde boy göstereceği belirtilirken ayrıca 2. filmden hatırladığımız Ruby Rose'un da serinin 3. halkasında yer alacağı söyleniyor. Seriye yeni katılan isimlerden biri ise The Wolverine ve Avengers 4 filmlerinde de rol alan Hiroyuki Sanada olacak. Sanada'nın örgütün Japonya'da yer alan suikastçilerinden biri olabileceği söyleniyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 00:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.02.2018 03:18
Şimdi çok saçma cılar gelir yok bir köpek için 100 adam vurdu siz hiç haber izlemezmisiniz çoğu cinayetler Sudan sebepler yüzünden işleniyor vede bu filim diğer filmler gibi klişe nin dışına çıktı bu saçma gözüken ama en mantıklı hikayesi yüzünden ,sonuç olarak tutuldu ve 3. Çekiliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.02.2018 02:36
Avengers 4??
Kalan Karakter : 300 Gönder
grimtownmadness
grimtownmadness 15.02.2018 15:13
Seriye yeni katılan isimlerden biri ise The Wolverine ve Avengers 4 filmlerinde de rol alan Hiroyuki Sanada olacak.
Avengers 4???
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2018 18:49
Evet, Avengers 4. 3 çıkmadan 4'ün çekimleri bitti bile. :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×