John Wick'in dizisi geliyor!

John Wick'in dizisi geliyor!

Onur Güner
Onur Güner 21.06.2017 - 17:32
Keanu Reeves konuk oyuncu olacak
İlk olarak ünlü aktör Keanu Reeves'in başrolünü üstlendiği John Wick vizyona girdiğinde oldukça beğenilmişti. Belki klasik aksiyon filmlerinden farkı yok ama kendi has tarzı ile gönüllerde taht kuran film 88 milyon $ hasılat elde etmişti. Hasılattan tabii ki mutlu olan yapımcılar hemen harekete geçmiş ve serinin yeni filmlerinin olacağını duyurmuştu ki John Wick 2 vizyona girdikten sonra ilk filminin hasılatını 2'ye katlayarak 160 milyon dolar hasılat elde etmişti. Geçtiğimiz günlerde de serinin üçüncü filminin senaryosunun yazımına başlanmıştı ki bugün yapılan açıklama ile serinin hayranları oldukça sevindi. Çünkü yapımcı şirket tarafından yapılan açıklamaya göre serinin ''The Continental'' adında bir dizisi çekilecek.

John Wick'in dizisi geliyor!
Hem de diziyi filmin yönetmenlerinden birisi olan Chad Stahelski bizzat yönetecek. Ayrıca film kadar dizinin de başarılı olmasını isteyen yapımcı şirket kesenin ağzını bir hayli açacakmış. Dizinin ilk 2-3 bölümünde ise John Wick karakterini yani Keanu Reeves'i başrolde göreceğiz.. Bu bölümlerden sonra ise dizi kendi yörüngesine oturunca Keanu Reeves diziden ayrılacak ve arada bazı bölümlerde konuk oyuncu olarak geri gelecek. Söylenene göre ise dizinin konusu, bir suikastçi grubunun başından geçenler anlatılacak. Her ne kadar dizinin konusu hakkında detaylı bilgi verilmese de internette dolaşan söylentilere göre bizim ünlü John Wick'imiz, mafyaları çökeltmek adına bir suikastçi birliği (kardeşliği) kuracak ve dizi ile filmlerin konusu paralel devam edecek. Ayrıca bir diğer söylentilere göre dizi için oluşturulacak senaryo ekibinin başında film serisinin senaristi Derek Kolstad olacakmış. Ancak dediğim gibi bunlar şu anlık söylenti. Yani dizinin yönetmeni ve ismi dışında başka bilgi verilmedi. Sizce dizi, filmleri kadar beğenilir mi? Siz ne düşünüyorunuz bu konuda?
Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 16:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
ozan86
ozan86 25.06.2017 21:51
Bu filmin birincisini çok beğendim.
İkincisi rezaletti.

Ayrıca biz bu tekniği Ezel'de gördük :) Genç Ramiz ve Günümüzdeki Ramiz Dayı gibi :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2017 00:22
Basarili olmasi icin Keanu mutlaka dizi de yer almali
Anonim!
Anonim! 24.06.2017 01:24
23:36 sanmıyorum Keanu Reeves o kadar paraya düşkün bir insan değil eğer Yönetmenlerde aynı olursa çok iyi anlaşacaklarını umuyorum.
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2017 23:36
Kesinlikle isterler,ancak Keanu dizi başına ciddi para isteyeceğinden o iş biraz zor.Gönüllü oynaması lazım:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 23.06.2017 03:44
2-3 bölüm ağzımıza Keanu ile bal sürüp diziye bağladıktan sonra Keanu'yu geri çekmek izleyicilerin tepki göstermesine sebep olacaktır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.06.2017 01:00
Çok güzel olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.06.2017 00:04
Bence filmin tadı ayrı, daha kalite duruyor film olarak şahsen böyle düşünüyorum. Ancak aynı kaliteyi dizide de tutturabilirlerse çok iyi olur.

Wick's Creed.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×