Joker 2 duyuruldu, Joker: Folie à Deux geliyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 8.06.2022 - 19:31
Uzun süredir kulaktan kulağa fısıldanan Joker 2 duyuruldu, Todd Philips yönetmen, Joaqun Phoenix Joker olarak dönüyor.

Joker 2 duyuruldu, ilk filmde yönetmen koltuğunda oturan Todd Philips ve başrolde oynayan Joaquin Phoenix tekrar birlikte çalışacaklar. Philips, resmi Instagram hesabından filmin afişini ve adını paylaştı. Joker: Folie à Deux'un vizyon tarihi henüz belli değil. Ancak daha önce Joker 2 için imzaların atıldığı ve 2023'te çekimlerine başlanacağı iddia edilmişti. Todd Philips, filmi resmen duyurdu.

Joker 2 duyuruldu, Todd Philips sürpriz şekilde seriyi devam ettirmek için anlaştı

İlk Joker filminin gişede büyük başarı yakalaması ve hem eleştirmenlerden hem de sinemaseverlerden müthiş geri dönüş alması (IMD notu an itibariyle 10 üzerinden 8.4) bir devam filminin gelmesi için DC severleri beklentiye sokmuştu. Film, sadece DC ya da çzigi roman severleri değil, her kesimden insansı sarsacak bir hikaye barındırıyordu.

Joker 2 duyuruldu, Joker: Folie à Deux geliyor
Todd Philips, bir devam filmi için Warner Bros ile anlaştıktan sonra düşünmek için zamana ihtiyacı olduğunu, "anlamlı bir tema" bulması halinde seriye döneceğini ifade etmişti. İkinci filmin adı Folie à Deux, birden fazla insanın aynı psikolojik rahatsızlıktan etkilenmesi durumunda kullanılan bir terim. Kimilerine göre bu isim, potansiyel bir "Harley Quinn-Joker" partnerliğine işaret ediyor olabilir.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2022 10:12
Joaquin phoenix ile yine mükemmel bir joker izleyeceğiz.
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2022 17:20
Jokeri değil Arthuru izleyeceğiz! Her palyaço makyajı yapan joker değildir. Keşke icraat görseydik ilk filmde ümitlerim olurdu!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2022 10:54
"Folie a deux" harley quinn i bu filmde göreceğiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2022 21:45
Bu filmde umarım Jokeri joker gibi işlerler. İlk film Jokerden çok kafayı sıyırmış bir seri katil gibi bir şeydi! Bakalım yeni film nasıl olacak!
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2022 09:41
Eski filmlerden çok daha başarılı aynı çizgide devam
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2022 08:21
23:50 Joker zekidir hatta Batmanden bile daha zekidir. Kafayı sıyırması onu aptal yapmaz! Ama The joker filmdeki jokerin bir espirisi yoktu! Daha çok Artur karakterinin dramasını gördük!
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2022 23:50
Joker zaten kafayı sıyırmış bir seri katildir. Batman'e karşı bir takıntılılığı vardır. Umarım seriye Batman'ın dahil olduğu günleri de görürürz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Joker 2 duyuruldu, Joker: Folie à Deux geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×