Joker'in ağzından Arkham Asylum 2

Emre Günen
Emre Günen 5.10.2010 - 16:50
Geçtiğimiz senenin adından en
Geçtiğimiz senenin adından en çok söz ettiren oyunlarının başında gelen Batman: Arkham Asylum'un bu başarısının ardında başkötü kahramanı Joker'in de payı büyük. Joker karakterini seslendiren ünlü aktör Mark Hamill, IGN ile yaptığı röportajda yeni oyun hakkında bazı bilgileri de vermiş oldu.

Joker'in ağzından Arkham Asylum 2

Ünlü aktör, Joker seslendirmesini son defa yaptığını belirtti. Elbette bunun iki anlamı var: Ya bu oyunda Joker'e veda edeceğiz ya da bir sonraki Joker seslendirmesi başka bir aktör tarafından yapılacak. Her ikisi de üzücü bir gelişme olacaktır.

Hamill ayrıca The Dark Knight filmindeki Joker karakterinden esinlenip esinlenmediği konusuna da açıklık getirerek, Heath Ledger tarafından hayata geçirilen Joker karakterinin espriden uzak, kara bir karakter olduğunu, seslendirdirdiği Joker karakterinin ise daha eğlenceli ve espiri dolu olmasından dolayı daha farklı olduğunu da belirtti.

Tüm röportaja ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 11:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Joker'in ağzından Arkham Asylum 2

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×