Joker'in ağzından Arkham Asylum 2

Emre Günen
Emre Günen 5.10.2010 - 16:50
Geçtiğimiz senenin adından en
Geçtiğimiz senenin adından en çok söz ettiren oyunlarının başında gelen Batman: Arkham Asylum'un bu başarısının ardında başkötü kahramanı Joker'in de payı büyük. Joker karakterini seslendiren ünlü aktör Mark Hamill, IGN ile yaptığı röportajda yeni oyun hakkında bazı bilgileri de vermiş oldu.

Joker'in ağzından Arkham Asylum 2

Ünlü aktör, Joker seslendirmesini son defa yaptığını belirtti. Elbette bunun iki anlamı var: Ya bu oyunda Joker'e veda edeceğiz ya da bir sonraki Joker seslendirmesi başka bir aktör tarafından yapılacak. Her ikisi de üzücü bir gelişme olacaktır.

Hamill ayrıca The Dark Knight filmindeki Joker karakterinden esinlenip esinlenmediği konusuna da açıklık getirerek, Heath Ledger tarafından hayata geçirilen Joker karakterinin espriden uzak, kara bir karakter olduğunu, seslendirdirdiği Joker karakterinin ise daha eğlenceli ve espiri dolu olmasından dolayı daha farklı olduğunu da belirtti.

Tüm röportaja ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Joker'in ağzından Arkham Asylum 2

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×