Jonah Hill'in The Batman filminde yer almayacağı açıklandı

Jonah Hill'in The Batman filminde yer almayacağı açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.10.2019 - 10:54
Aktör bu filmi pas geçti

Oyuncu haberleri gelmeye devam eden The Batman için daha önce Jonah Hill dedikoduları çıkmış ve oyuncunun bu filmde yer alabileceği rapor edilmişti. Bugün ise ünlü oyuncunun yapılan bazı görüşmeler sonrası bu rolü pas geçtiği, yani The Batman filminde oynamayacağı açıklandı.

Jonah Hill'in The Batman filminde yer almayacağı açıklandı

Jonah Hill ismi aslında Westworld dizisinden de hatırlayacağımız Jeffrey Wright ile ortaya atılmıştı. Jeffrey'in Jim Gordon karakterine hayat verebileceği konuşulurken Jonah Hill için ise Penguin ve Riddler karakterleri konuşuluyordu. Bugün gelen haber sonrası gözler tabi ki Warner Bross ve filmin yönetmenine çevrildi.

Diğer taraftan The Batman için farklı oyuncu haberleri de gelmeye devam ediyor. Son olarak yaptığımız haberde Mad Max, X-Men First Class, Uyumsuz ve Fantastik Canavarlar gibi yapımlarda rol alan Zoe Kravitz'in The Batman filminde rol alacağını ve oyuncunun Selena Kyle karakterine, yani Catwoman'a hayat vereceğini belirtmiştik. Filmin yönetmen koltuğuna oturacak olan Matt Reeves'da kendi twitter adresi üzerinde bu haberi doğrulamış ve Kravitz'e bir nevi hoşgeldin mesajı göndermişti.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2020 14:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2019 11:46
olsa da olur olmasada Jonah, biz izledik en iyisinden Jokah..diyceksin şimdi olacaktı Penguen, ama hiç kimse sevmez ki onu Batmande zaten. Bize lazım Burtonun Batman, Gibi Jokerle gerçek Mayhem. Kalsın Jonah kendilerine, versinler bize Jaquaine'i perdeden. Güzel oynadı oscarlıktı gerçekten...
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2019 11:40
Hangi dilde yazıyorsunuz acaba ? Anlaşılmıyor da.
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2019 04:43
Sen kafayı sıyırmışsın
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2019 21:26
Ne diyorsun arkadaşım
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir