1/2

Josie Maran

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Most Wanted'da hızımızı kesen güzel!
Oyun firmalarının bir çoğu model, oyuncu, şarkıcı vb... ünlüler ile çalışmıştır. Mesela Monica Belucci, POP: Warrior Within’de Kaileena isimli karakteri seslendirmişti. İş sadece seslendirmek ile sınırlı kalınmıyor. Direk olarak oyun içinde yer alan insanlar da var. EA Games’in NFS: Underground 2’de, güzeller güzeli Brooke Burke’yi oyun içine dahil etmesi buna misal verilebilir. EA Games yine boş durmadı ve Need for Speed: Most Wanted için, yeni bir güzelle anlaştı. Oyun gerçek anlamda harikaydı; içerik, grafik, ses, oynanış olarak hataları az derecedeydi. Yapım içinde dikkat çeken bir ayrıntı daha vardı, Brooke Burke’nin güzelliğini aratmayan Josie Maran.

Marishka

Josie Maran ismi artık kimseye yabancı gelmeyecektir, bir çok oyuncu Most Wanted ile kendisini tanıdı. Yine de onun oyun ile sınırlı olduğunu düşünmeyin, çünkü bir model ve aktris. Son bir kaç seneye kadar ismi herkesçe bilinmese de podyumlarda bir fırtına olarak esmiş biri. Maran, 8.Mayıs.1978 tarihinde California’da Dünya’ya geldi. Babasında Polonya ve Rus kanı, anne tarafında ise Hollanda, Almanya ve Fransa’ya kadar inen aile kökleri bulunuyor. Josie Maran’nın güzelliğinin kaynakları ailesinden belli oluyor. Güzel model podyumlar ile 12 yaşında tanışmış. Bir barbekü partisinde keşfedilen Maran, fiziği ile oldukça dikkat çemiş.

Mankenliği ve oyunculuğu normalde düşünmeyen Maran, bir kaç yıl yarı zamanlı modellik yaptı. Adını ise Mango’ya yaptığı çekimler ile duyurdu ve önü açıldı. 1998 Sonbahar – Kış sezonu için ünlü marka Guess ile çalışma imkanı bulmuş. Böylece ismini daha çok duyurdu ve başka ünlü markalar ile çalışmaya başladı.

Josie Maran

Adı: Josie Maran

Uyruğu: Amerikan vatandaşı

Ülkesi: Amerika

Boy ve Kilo: 1,70 boy

Doğum tarihi: 08.Mayıs.1978

Yaş: 28

Mesleği: Manken ve Aktris

Hobileri: Kitap okumak, ailesi ile zaman geçirmek, seyahat etmek ve yürüyüş yapmak

En sevdiği yemek: Sushi

En sevdiği içecek: Kırmızı şarap

Oynadığı filmler: Swatter, The Mallory Effect, Van Helsing, Little Black Book, The Aviator ve The Gravedancers

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×