JoWood’dan 30 oyun bir diskte!

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
JoWood’dan 30 oyun bir diskte!

İçeriklerin artan büyüklüğüyle birlikte, oyun sanayiinin Blu-ray teknolojisine olan ilgisi de büyüyor. Bu teknolojinin doğru kullanımına iyi bir örnek de bu kez yayıncı JoWood’dan geldi. Şirket kasım sonu itibariyle BD medya üzerinde büyük bir oyun koleksiyonu sunmaya başlayacak.

30 oyun ki bu da JoWood’un portfolyosunun büyük bir kısmını teşkil ediyor; bir BD diskin üzerinde yer alacak. Oyunlar arasında birçok eski yapım bulunsa da derleme birçok türü kapsayan muhtevasının yanısıra nostalji açısından da kayda değer bir nitelik taşıyor. Bu derleme, öbür taraftan da oyun sanayiinin Blu-ray’den daha ne gibi istifade edebileceğine dair iyi bir örnek durumunda. Diğer bir güzelliği de nispeten ucuz denebilecek 30€’luk fiyat etiketi. Paketin tam olarak ne zaman çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

KAYNAK
JoWood’dan 30 oyun bir diskte!
computerbase.de


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 13:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
JoWood’dan 30 oyun bir diskte!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×