Jowood'dan Neighbours From Hell

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Jowood'dan Neighbours From Hell
JoWood firması yeni ve ilginç temalı oyunu olan Neighbours From Hell'i duyurdu. Oyunda Woody rolündeyiz ve komşularımızın evine girerek tuzaklar döşüyor ve onları safdışı etmeye çalışıyoruz. Oyunda kurmamız gereken her tuzak yani yapmamız gereken her hamle iyi zamanlama isteyecek ve ayrıca komşularımızın ev hayvanları da bizi tuzak kurma işimiz süresi içerisinde bol bol rahatsız edip zorlayacak. Oyunun çıkış tarihi kısa bir süre içersinde belli olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Jowood'dan Neighbours From Hell

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×