Jude Law, Captain Marvel kadrosuna katıldı

Jude Law, Captain Marvel kadrosuna katıldı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 23.11.2017 - 15:03
Marvel yine oyuncu seçimleri ile sevindiriyor.

Captain Marvel filminin çekimleri Şubat ayında başlıyor. Kadrosunu bu süreçte tamamlamak isteyen Marvel'ın yeni transferi ise sevilen isim Jude Law oldu. Captain Marvel'ı oynayacak olan Brie Larson ile başrolü paylaşacak olan Jude Law, Doctor Walter Lawson karakterine hayat verecek. Bu karakter, Captain Marvel'a güçlerini kazandıktan sonra akıl hocalığı edecek bir karakter olarak belirtildi. Marvel çizgi romanlarında orijinal Captain Marvel karakteri olan ve bir Kree savaşçısı olan Mar-vell'in dünyada kimliğini gizlemek için kullandığı isim Doctor Lawson'dı. Variety'nin haberine göre ise, gelecekte Jude Law'u Mar-vell olarak göreceğiz.

Captain Marvel kimdir?

Carol Danvers, on sekiz yaşındayken Amerika Hava Kuvvetlerine katılmış genç bir pilottur. Babasının baskısına karşı gelerek orduya yazılan Carol'ın en büyük hayali gökyüzünde özgürce dolaşabilmektir. Hayalini gerçekleştiren Carol, sonrasında NASA'nın bir projesine katılır. Carol Danvers bir kaza sonunda uzaylı Kree ırkı tarafından yapılan bir makinenin bilinmeyen enerjisinin etkisi altında kaldı. Bu makineden yayılan radyasyon onun genetik yapısını değiştirerek insanüstü güçler verdi. Bunlar uçabilme ve üstün bir önsezi olan yedinci duygudur. Kendisine Miss Marvel adını vererek süper kahramanlar arasına katıldı.

Miss Marvel'ın 8 Mart 2019'da vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 05:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2017 23:12
Başlığı okumadan resmi görür görmez bu da mı sapık çıktı tü yazıklar olsun dedim. Neyse ki değilmiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×