Jumanji filmi için yeni bir teaser yayınlandı

Jumanji filmi için yeni bir teaser yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.09.2017 - 00:45
Bu çılgın ormandan kaçmaya hazır mısınız?

90'lı yılların en eğlenceli ve farklı filmlerinden biri olan Jumanji filmini her zaman geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz ünlü oyuncu Robin Williams ile hatırlayacak olsakta, serinin devam halkası için de gün saymaya başladık. Son olarak Haziran ayında ilk fragmanı yayınlanan ve sonrasında uzun bir sessizliğe gömülen yeni Jumanji filmi için yeni bir teaser daha yayınlandı.

Dwayne "The Rock" Johnson ve Jack Black gibi isimlerin başrolde olduğu yeni filmin ilk fragmanında Jumanji temasında bazı değişiklikler yapıldığını görmüştük. Değişim geçirerek kendilerini Jumanji oyununun içerisinde bulan karakterlerimiz buradan çıkmak için ellerinden geleni yapacak gibi gözüküyor. 

Filmin yeni fragmanı için yayınlanan bu videoya baktığımızda ise oldukça aksiyon dolu olacağını görüyoruz. Tabi bu aksiyon dozunun yanı sıra Jack Black ve Kevin Hart gibi oyuncular ile filmin eğlence dozajı da ayarlanacaktır. Tabi eğlenceli durmasına rağmen Jumanji'nin o nostaljik ve sade yapısını da özleyeceğiz gibi duruyor. 20 Aralık'ta gösterime girecek olan ve yeni fragmanı yarın yayınlanacak olan Jumanji: Welcome to the Jungle filminin yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 03:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2017 14:54
Bu filmi yapmalarındaki amaç nedir? İlk filmle alakası yok gibi. SAlak saçma bir şeye benziyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2017 09:02
Bence çok güzel komik bir film olacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2017 08:19
Bir filmin daha içine nasıl edilir örneği görüyorsunuz. Abi bu filmin konusu böyle bir şey değil ki. Bildiğin popülerizme kapılmış bir film olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2017 02:06
Hey Allah'ım yinemi bu adam ulan sağa baksam bu sola baksam bu oyuncumu kalmadı dünyada neden hep bu dövüşcü oynuyor her filmde var ya morgan freeman 1 bu 2
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2017 00:53
karen gillianın ormanla alakasız sexy kostümünün mantıklı bir açıklaması var diyip trailerda gördüğümüz kadarıyla hiç bir mantıklı açıklaması olmayan popüler oyuncuları toplayıp iyi bir filmin adını kullanarak içine etmelerini merakla bekliyorum robin amcanın kemikleri sızlıyordur
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×