Jun Takeuchi, Resident Evil 6'yı üstlenmeyi düşünmüyor!

Orçun Çavuşoğlu
Orçun Çavuşoğlu 15.11.2010 - 14:37
Jun Takeuchi, Resident Evil 6'yı üstlenmeyi düşünmüyor!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Resident Evil 5'in üreticisi Jun Takeuchi ve yardımcı üretici Masachika Kawata, Resident Evil serisi için olası bir altıncı oyunun yapımını üstlenmeyi düşünmediklerini itiraf ettiler.

         Bu hafta San Diego Comic Con'a konuşan Takeuchi, mizahi yolla yorum yapmak adına "sorumluluğu kimin alacağına karar vermek için blackjack oynamalarından" önce, "Her ikimiz de görevin başında olacakmışız gibi görünmüyor." dedi.

         Bu haberden sonra Resident Evil serisine yeni bir üye daha katılacak mı, eğer katılacaksa ve başında Jun Takeuchi ile Masachika Kawata olmayacaksa kimin olacağı, serinin fanatikleri açısından büyük bir merak konusu gibi görünüyor.

KAYNAK
Jun Takeuchi, Resident Evil 6'yı üstlenmeyi düşünmüyor!
psu.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Jun Takeuchi, Resident Evil 6'yı üstlenmeyi düşünmüyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×