Jurassic Park: The Game videosu!

Emre Günen
Emre Günen 18.02.2011 - 11:38
Beklenen oyunun ilk videosu yayımlandı!
Steven Spielberg'in unutulmaz filmi Jurassic Park'ın yeniden oyun olarak karşımıza çıkacağını daha önce açıklamıştık. Beyazperde'de çok başarılı olsa da oyun olarak bir türlü başarılı olmayan Jurassic Park teması bu kez emin ellerde diyebiliriz.

Macera oyunları ile akıllarda yer eden Telltale Games tarafından hayata geçirilen oyunun aynen Heavy Rain'deki gibi sinematik bir anlatıma sahip olacağı açıklanmıştı.

Heyecan seviyesini en yukarıya çeken bir video yayımlayayan Telltale Games, akıllardaki soruları yanıtlamış oldu.


Jurassic Park: The Game, nisan ayında, PC ve Mac platformları için piyasaya sürülecek.
Yorumlar 62
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Jurassic Park: The Game videosu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×