Just Cause 3 geliyor mu?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.10.2011 - 10:41
Just Cause 2'nin devamını isteyen?
Xbox World Dergisi'nin son sayısında yer alan söylenti habere göre Avalanche Studios, Just Cause 3'ün üzerinde çalışıyor ve 2012 yılında satışa sunmayı planlıyor. Herhangi bir platform belirtilmedi, ancak oyunun PC, PS3 ve X360 platformları için çıkması bekleniyor.

Stüdyonun patronu Christofer Sundberg, Just Cause 2'nin başarısının ardından yeni bir devam oyununun yapılması konusunda istekli olduğunu belirtmişti. Bakalım konuyla alakalı resmi duyuru ne zaman gelecek.

Just Cause 3 geliyor mu?
Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Just Cause 3 geliyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×