Just Cause 3 Xbox Live Gold üyelerine Haftasonu boyunca ücretsiz

Just Cause 3 Xbox Live Gold üyelerine Haftasonu boyunca ücretsiz

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 3.05.2018 - 10:25
Bedava sirke baldan tatlıdır

Avalanche Studios'un geliştirdiği sevilen, açık dünya aksiyon oyunu Just Cause 3, bugünden itibaren, önümüzdeki hafta sonuna kadar ücretsiz oynanabilecek. Xbox Live Gold üyeleri, Just Caause 3'ü indirip dört gün boyunca herhangi bir kısıtlama olmaksızın oynayabilecekler.

Just Cause 3 Xbox One'da Xbox Live üyeleri için 4 gün boyunca ücretsiz

1 Aralık 2015 tarihinde çıkışını yapan Just Cause 3, şu anda Microsoft Store'da 89.00 liradan, 17.80 tl'ye inmiş durumda. Oyuna ekstra yan görevler ekleyen DLC paketlerinin olduğu Just Cause 3 Xl Edition ise şu anda Microsoft Store'da 26.90 tl'ye satılıyor. Oyunu satın almaya karar ermeden önce ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Sevilen serinin devam oyunu, 2015 yılında çıkmıştı. Akdeniz'de bir adayı mesken tutmuş azılı diktatörü devirmek için, askeri üsleri, limanları, hapishaneleri, polis karakollarını ve iletişim binalarını ele geçirmek oyundaki yegane amacımız. Hikaye yönünden çok bir şey veremeyen, Just Cause 3'te açık dünyada kancalı paraşütle akrobatik hareketler yapmak, binalara tırmanmak ve ortalığı darma duman etmek oyunun eğlenceli yanları. 


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 05:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×