Just Dance 2 için büyük indirim

Erkut Köse
Erkut Köse 1.12.2010 - 21:47
Dans etmek için bir neden daha

Nintendo Wii'nin ünlü dans oyunu Just Dance 2 sadece 1 Aralık günü için büyük bir indirime giderek, 39.99$ olan oyuna gün içerisinde sadece 25.99$ gibi bir fiyatla sahip olabilme şansı sunuyor. Eğer sizde dans oyunlarına ilgi duyuyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Beğenilen dans oyunu serisinin 2. oyununda 44'den fazla şarkı ve 8 kişiye kadar multiplayer oynama gibi özellikler bulunuyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Just Dance 2 için büyük indirim

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×